Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII SCOALA GIMNAZIALA HARMANESTII VECHI

Număr anunț
DA34086903
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HARMANESTII VECHI (CUI 17155620)
Furnizor / câștigător
TECO CRIS SRL (CUI 29941493)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
797,14 RON
Valoare atribuită
797,14 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

797,14 RON

din 797,14 RON estimat