Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale promoționale pentru Proiectul TREEADS finanțat din Programul Horizont 2020.

Număr anunț
DA34086907
Autoritate contractantă
Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor (CUI 16335444)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.265,50 RON
Valoare atribuită
3.265,50 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.265,50 RON

din 3.265,50 RON estimat