Atribuită Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE BIROU

Număr anunț
DA34087540
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GIRLA MARE (CUI 29151761)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,22 RON
Valoare atribuită
672,22 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,22 RON

din 672,22 RON estimat