Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie proiect preliminar sistem fotovoltaic <1MW si caiet de sarcini
- Număr anunț
- DA34087549
- Autoritate contractantă
- COMUNA VADU CRISULUI (CUI 4784180)
- Furnizor / câștigător
- RADI PROIECT SRL (CUI 25279920)
- Cod CPV
- 09331200-0 · Module solare fotovoltaice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.000 RON
- Data publicării
- 25.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 28.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.