Atribuită Cumpărare directă

Servicii de actualizare a "Documentatiei de avizare a lucrarilor de interventiii-DALI

Număr anunț
DA34088120
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
ADVANCED DESIGN MANAGEMENT SRL (CUI 33044194)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185.076,25 RON
Valoare atribuită
185.076,25 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185.076,25 RON

din 185.076,25 RON estimat