Atribuită Cumpărare directă

COSTITA AFUMATA

Număr anunț
DA34088152
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
CRIS-TIM FAMILY HOLDING S.A. (CUI 13533870)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.602 RON
Valoare atribuită
2.602 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.602 RON

din 2.602 RON estimat