Atribuită
Cumpărare directă
Banner necesar desfasurarii activitatilor din cadrul evenimentului “TRADITIILE SI GUSTURILE TOAMNEI
- Număr anunț
- DA34088306
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
- Furnizor / câștigător
- SAS DESIGN TEAM SRL (CUI 30118114)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.600 RON
- Data publicării
- 25.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 27.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.