Atribuită Cumpărare directă

SALTEA PAT SPITAL CU HUSA IMPERMEABILA PIELE ECOLOGICA (incontinenta) 190 x 90 x 12(h) cm

Număr anunț
DA34088886
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.987,50 RON
Valoare atribuită
9.987,50 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.987,50 RON

din 9.987,50 RON estimat