Atribuită
Cumpărare directă
E-Image 9109C Plus Stativ Heavy Duty 310 cm Sarcina Maxima 15 kg - ref nr 85232
- Număr anunț
- DA34089243
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 42671000-0 · Suporturi pentru scule (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.280,70 RON
- Valoare atribuită
- 4.280,70 RON
- Data publicării
- 25.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 27.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.