Atribuită Cumpărare directă

produse lactate

Număr anunț
DA34089309
Autoritate contractantă
LICEUL SPECIAL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE (CUI 4485804)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI 1755369)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.442,72 RON
Valoare atribuită
3.442,72 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.442,72 RON

din 3.442,72 RON estimat