Atribuită Cumpărare directă

CARNE DE PORC SI PUI

Număr anunț
DA34089458
Autoritate contractantă
Gradinita "Villanytelep" Odorheiu Secuiesc (CUI 4367493)
Furnizor / câștigător
ADRIANUS COM SRL (CUI 19140820)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
766,33 RON
Valoare atribuită
766,33 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

766,33 RON

din 766,33 RON estimat