Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica,Mop Bumbac,Mop microfibra, pardolseli Mio,Alcool sanita,rSapun,Cif,Pasitle,Domestos,
- Număr anunț
- DA34089850
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL REFORMAT BACZKAMADARASI KIS GERGELY (CUI 14076580)
- Furnizor / câștigător
- PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.628,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.628,94 RON
- Data publicării
- 25.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 26.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.