Atribuită Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 0,9% 500 ML/NATRII CHLORIDUM CUTIE X 20 PUNGI DIN NON-PVC X 1 TUB CONECTOR X 500 ML

Număr anunț
DA34089977
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.090,90 RON
Valoare atribuită
2.090,90 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.090,90 RON

din 2.090,90 RON estimat