Atribuită Cumpărare directă

Reparatie TOCATOR VOGELSANG TIP XRL186-520QD

Număr anunț
DA34090135
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
TUCRIS BUSINESS PROD S.R.L. (CUI 40180172)
Cod CPV
45259200-9 · Reparare si intretinere a statiilor de purificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.100 RON
Valoare atribuită
37.100 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.100 RON

din 37.100 RON estimat