Atribuită
Cumpărare directă
Tabla alba magnetica, dubla fata, rotativa, 100 x 180 cm, pe stand mobil, profil aluminiu, Optima
- Număr anunț
- DA34090322
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA EROU SERGENT GRIGORE IOAN, COMUNA DUMBRAVESTI (CUI 29012348)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 30195910-4 · Table de scris albe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691,52 RON
- Valoare atribuită
- 691,52 RON
- Data publicării
- 25.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 26.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.