Atribuită Cumpărare directă

sacosa in/bumbac simpla print DTG

Număr anunț
DA34090656
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL IULIAN ANTONESCU BACAU (CUI 15412883)
Furnizor / câștigător
GORGONA DESIGN SRL (CUI 15576460)
Cod CPV
18934000-5 · Sacose (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat