Atribuită Cumpărare directă

Fluanxol Depot 20mg/ml x 1ml x 10 fiole, Anafranil 25 mg x 30 draj, Romparkin 2 mg x 50 compr.

Număr anunț
DA34090688
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33661400-5 · Medicamente impotriva bolii Parkinson (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860,10 RON
Valoare atribuită
860,10 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

860,10 RON

din 860,10 RON estimat