Atribuită Cumpărare directă

Banci

Număr anunț
DA34091107
Autoritate contractantă
COMUNA BAHNA (PRIMARIA) (CUI 2613648)
Furnizor / câștigător
ARRA TEYVO S.R.L. (CUI 44481003)
Cod CPV
39113600-3 · Banci (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.933 RON
Valoare atribuită
1.933 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.933 RON

din 1.933 RON estimat