Atribuită Cumpărare directă

studiu geotehnic pentru obiectivul: Extindere retea canalizare menajera in comuna Beriu - faza III

Număr anunț
DA34091825
Autoritate contractantă
COMUNA BERIU (PRIMARIA COMUNEI BERIU) (CUI 4521281)
Furnizor / câștigător
BELEVION GEOTOPO SRL (CUI 10818431)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
28.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat