Atribuită Cumpărare directă

Placa de retea Intel Gigabit CT EXPI9301CTBLK, 10/100/1000 Mbps, PCI-e 1.1

Număr anunț
DA34091914
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE GALATI (CUI 11317579)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,18 RON
Valoare atribuită
262,18 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,18 RON

din 262,18 RON estimat