Atribuită Cumpărare directă

Lucrari pentru reparatii instalatii electrice- H Lucina

Număr anunț
DA34092020
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI 41228341)
Furnizor / câștigător
LUCANIUC M. FLORIN-PETRU - PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 24063766)
Cod CPV
45311000-0 · Lucrari de cablare si conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.760 RON
Valoare atribuită
14.760 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.760 RON

din 14.760 RON estimat