Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare conuri de semnalizare pentru parcarile etajate, stradale si de domiciuliu
- Număr anunț
- DA34092144
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 34928460-0 · Conuri de semnalizare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.378,06 RON
- Valoare atribuită
- 2.378,06 RON
- Data publicării
- 25.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 26.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.