Atribuită Cumpărare directă

VITRINE FRIGORIFICE

Număr anunț
DA34092176
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Furnizor / câștigător
MAPEMI INOVATION S.R.L. (CUI 42800734)
Cod CPV
42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190.756 RON
Valoare atribuită
190.756 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190.756 RON

din 190.756 RON estimat