Atribuită Cumpărare directă

CYANOCOBALAMINUM / Vitamina B12

Număr anunț
DA34092214
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,20 RON
Valoare atribuită
625,20 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,20 RON

din 625,20 RON estimat