Atribuită Cumpărare directă

Sony Casti Wireless Bluetooth WH-1000XM4 Over Ear, Noise Cancelling, Microfon, NFC, Negru

Număr anunț
DA34092489
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar STIINTA Bucuresti (CUI 27679699)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32342100-3 · Casti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.519,32 RON
Valoare atribuită
2.519,32 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.519,32 RON

din 2.519,32 RON estimat