Atribuită Cumpărare directă

Telefon Mobil Samsung Galaxy S21 FE, 6GB RAM, 128GB Flash, (Verde)

Număr anunț
DA34092538
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat