Atribuită Cumpărare directă

Sistem detectare, semnalizare si alarmare la incendiu

Număr anunț
DA34092565
Autoritate contractantă
LICEUL UNITARIAN "JANOS ZSIGMOND" Cluj (CUI 17973491)
Furnizor / câștigător
GENERAL SECURITY SRL (CUI 11160619)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.705 RON
Valoare atribuită
2.705 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
26.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.705 RON

din 2.705 RON estimat