Atribuită Cumpărare directă

Intocmire doc OCPI faza DTAC

Număr anunț
DA34092587
Autoritate contractantă
COMUNA BERIU (PRIMARIA COMUNEI BERIU) (CUI 4521281)
Furnizor / câștigător
LUNCAN I. ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36664565)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.500 RON
Valoare atribuită
16.500 RON
Data publicării
25.09.2023 11:10
Data finalizării
28.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500 RON

din 16.500 RON estimat