Atribuită
Cumpărare directă
POXILINA MICA/SIFON CADA CU PREAPLIN/COT PVC 50/87.45/TEAVA PVC 50/1000
- Număr anunț
- DA34092612
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- UNIC INSTALAŢII S.R.L. (CUI 42183493)
- Cod CPV
- 24951120-2 · Unsoare siliconica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48,66 RON
- Valoare atribuită
- 48,66 RON
- Data publicării
- 25.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 25.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.