Atribuită
Cumpărare directă
Cartus Imprimanta Epson EcoTank 103 Multipack [ C13T00S64A ]
- Număr anunț
- DA34092642
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGĂLNICEANU (CUI 23860845)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 428,40 RON
- Valoare atribuită
- 428,40 RON
- Data publicării
- 25.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 27.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.