Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE MOTOCOASA FS 260 C-E

Număr anunț
DA34095589
Autoritate contractantă
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
Furnizor / câștigător
TEHNO SRL (CUI 6081179)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
877,32 RON
Valoare atribuită
877,32 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
28.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,32 RON

din 877,32 RON estimat