Atribuită Cumpărare directă

PROTEZA TOTALA NECIMENTATA DE SOLD CU PROFIL ANTIROTATIE CU CAP METALIC SI INSERT DIN UHMWPE

Număr anunț
DA36018197
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
HS MEDICAL S.R.L. (CUI 34772846)
Cod CPV
33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
26.06.2024 13:52
Data finalizării
28.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON