Atribuită Cumpărare directă

plite electrice

Număr anunț
DA34097653
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA RAZBOIENI (CUI 2614082)
Furnizor / câștigător
JUST INOX S.R.L. (CUI 43175723)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.346 RON
Valoare atribuită
8.346 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
28.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.346 RON

din 8.346 RON estimat