Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII TEREN SPORT

Număr anunț
DA34097676
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 3 Suceava (CUI 4243916)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44313100-8 · Imprejmuire cu plasa metalica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.424 RON
Valoare atribuită
2.424 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.424 RON

din 2.424 RON estimat