Atribuită Cumpărare directă

Plasa eventratie pentru abord laparoscopic - 1 buc

Număr anunț
DA34098427
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
Furnizor / câștigător
MEDICA ADVANCED SOLUTIONS (M.A.S.) SRL (CUI 29262786)
Cod CPV
33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834,86 RON
Valoare atribuită
834,86 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

834,86 RON

din 834,86 RON estimat