Atribuită
Cumpărare directă
Racordare la reteaua electrica a Modului de Relatii cu cetatenii - Soseaua Alexandriei, nr. 150A
- Număr anunț
- DA34098669
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- CRISTALIN PROJECT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 25028465)
- Cod CPV
- 51112100-1 · Servicii de instalare de echipament de distributie a energiei electrice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.835 RON
- Valoare atribuită
- 6.835 RON
- Data publicării
- 26.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 27.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.