Atribuită
Cumpărare directă
Bec halogen dicroic 6,6A 40W papuc rotund mama (RF)
- Număr anunț
- DA34099015
- Autoritate contractantă
- R.A. "AEROPORTUL INTERNATIONAL MARAMURES (CUI 2944544)
- Furnizor / câștigător
- COL - AIR TRADING SRL (CUI 3145235)
- Cod CPV
- 31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.575 RON
- Valoare atribuită
- 3.575 RON
- Data publicării
- 26.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 27.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.