Atribuită Cumpărare directă

RALTEGRAVIRUM / Isentress 600 mg x 60 compr. film.

Număr anunț
DA34099129
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.045,29 RON
Valoare atribuită
7.045,29 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
28.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.045,29 RON

din 7.045,29 RON estimat