Atribuită Cumpărare directă

Pachet de servicii abilitate externe in domeniile SSM - PSI

Număr anunț
DA34099495
Autoritate contractantă
CRESA INGERASUL (CUI 45758308)
Furnizor / câștigător
SSM & SIU SRL (CUI 23921438)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat