Atribuită
Cumpărare directă
MSI Pro MP273A monitoare LCD 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixel Full HD LED Negru, PRO MP273A
- Număr anunț
- DA34099561
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.059,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.059,20 RON
- Data publicării
- 26.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 28.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.