Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR 12V 70AH 630A E24 261X175X220 +STG

Număr anunț
DA34099604
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,88 RON
Valoare atribuită
705,88 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,88 RON

din 705,88 RON estimat