Atribuită Cumpărare directă

Manere antipanica cu montaj inclus

Număr anunț
DA34100609
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
AGEC SRL (CUI 5999218)
Cod CPV
35000000-4 · Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.720 RON
Valoare atribuită
36.720 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
28.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.720 RON

din 36.720 RON estimat