Atribuită Cumpărare directă

LEGUME SI FRUCTE

Număr anunț
DA34100792
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”POIENI?A” (CUI 17968533)
Furnizor / câștigător
S N Y AVANTAJ SRL (CUI 17511255)
Cod CPV
15896000-5 · Produse congelate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,25 RON
Valoare atribuită
111,25 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,25 RON

din 111,25 RON estimat