Atribuită Cumpărare directă

BEC H1 12V + BEC PARA GALBEN 12V + BEC POZITIE W2W 12V

Număr anunț
DA34101396
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,60 RON
Valoare atribuită
217,60 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,60 RON

din 217,60 RON estimat