Atribuită Cumpărare directă

ÎMBUTELIATOR FLUIDE SUB PRESIUNE-CURS DE SPECIALIZARE.

Număr anunț
DA34101638
Autoritate contractantă
Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti (CUI 5123810)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
27.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat