Atribuită Cumpărare directă

Teste de sanitatie pentru controlul suprafetelor compatibile cu luminometrul Lumitester

Număr anunț
DA34101649
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
38910000-7 · Echipament de control al igienei si echipament de testare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.395 RON
Valoare atribuită
1.395 RON
Data publicării
26.09.2023 11:10
Data finalizării
28.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.395 RON

din 1.395 RON estimat