Atribuită Cumpărare directă

Scara metalica din aluminiu, 1 troson, cu 5 trepte striate antiderapante 150 kg

Număr anunț
DA34103272
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI 26490194)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,99 RON
Valoare atribuită
266,99 RON
Data publicării
26.09.2023 11:11
Data finalizării
27.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,99 RON

din 266,99 RON estimat