Atribuită
Cumpărare directă
Extindere retea alimentare cu apa Strada Streiului
- Număr anunț
- DA34103654
- Autoritate contractantă
- ORASUL CALAN (CUI 5742434)
- Furnizor / câștigător
- FCA THINGS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 34302135)
- Cod CPV
- 65111000-4 · Distributie de apa potabila (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159.202,44 RON
- Valoare atribuită
- 159.202,44 RON
- Data publicării
- 26.09.2023 11:11
- Data finalizării
- 27.09.2023 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.