Atribuită Cumpărare directă

Karturi electrice, casti de protectie si baterii rezerva

Număr anunț
DA34103714
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
FORMULA ELECTRIC PROMOTION S.R.L. (CUI 18547354)
Cod CPV
34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.660 RON
Valoare atribuită
47.660 RON
Data publicării
26.09.2023 11:11
Data finalizării
28.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.660 RON

din 47.660 RON estimat