Atribuită Cumpărare directă

Dezumidificator si purificator AlecoAir D16 PURIFY

Număr anunț
DA34103784
Autoritate contractantă
MUZEUL BANATULUI MONTAN RESITA (CUI 3228420)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI 18701703)
Cod CPV
42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
721,84 RON
Valoare atribuită
721,84 RON
Data publicării
26.09.2023 11:11
Data finalizării
27.09.2023 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

721,84 RON

din 721,84 RON estimat